Institute of Consulting, a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48061841
DIČ: 2120084912
IČ DPH: SK2120084912
Laurinská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Laurinská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 3. 2015
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2015
Spisová značka: Sa/6116/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Institute of Consulting, a. s. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 6,6 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 778,7 tis. €.

778,7 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
781,2 tis. €
Celkové výnosy
305,7 tis. €
Aktíva
36,6 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
37,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,6 tis., 2022 4,3 tis., 2023 123,5 tis., 2024 88,8 tis., 2025 6,6 tis.202188,6 tis.20224,3 tis.2023123,5 tis.202488,8 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 630,9 tis., 2022 593,9 tis., 2023 704,7 tis., 2024 812,8 tis., 2025 778,7 tis.2021630,9 tis.2022593,9 tis.2023704,7 tis.2024812,8 tis.2025778,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 778,7 tis. € 6,6 tis. €
2024 812,8 tis. € 88,8 tis. €
2023 704,7 tis. € 123,5 tis. €
2022 593,9 tis. € 4,3 tis. €
2021 630,9 tis. € 88,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok59,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok6,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky93 €
  • Krátkodobé pohľadávky137,5 tis. €
  • Finančné účty102,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,5 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,6 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky207,9 tis. €
  • Bankové úvery82 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Institute of Consulting, a. s. v konkurze?

Institute of Consulting, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Institute of Consulting, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Institute of Consulting, a. s. tržby 778,7 tis. €.

Je firma Institute of Consulting, a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Institute of Consulting, a. s. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je Institute of Consulting, a. s. platiteľom DPH?

Institute of Consulting, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Institute of Consulting, a. s. sídli?

Institute of Consulting, a. s. má sídlo na adrese Laurinská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026