DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48052256
DIČ: 2120049129
IČ DPH: SK2120049129
Jonatánová 5/12391, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jonatánová 5/12391, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 24. 3. 2015
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2015
Spisová značka: Sro/103131/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Vaculčiak od 24. 3. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Marek Sedliak od 24. 3. 2015
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Bútora od 24. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 165,0 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 545,4 tis. €.

545,4 tis. €
Tržby
165,0 tis. €
Strata
546,3 tis. €
Celkové výnosy
117,4 tis. €
Aktíva
-204,9 tis. €
Vlastné imanie
275 %
Celková zadlženosť
17,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,9 tis., 2022 19,4 tis., 2023 −15,6 tis., 2024 65,5 tis., 2025 −165,0 tis.202110,9 tis.202219,4 tis.2023−15,6 tis.202465,5 tis.2025−165,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 763,6 tis., 2022 647,6 tis., 2023 642,5 tis., 2024 697,3 tis., 2025 545,4 tis.2021763,6 tis.2022647,6 tis.2023642,5 tis.2024697,3 tis.2025545,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 545,4 tis. € -165,0 tis. €
2024 697,3 tis. € 65,5 tis. €
2023 642,5 tis. € -15,6 tis. €
2022 647,6 tis. € 19,4 tis. €
2021 763,6 tis. € 10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky41,0 tis. €
  • Finančné účty74,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-46,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-165,0 tis. €
  • Rezervy13,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky904 €
  • Krátkodobé záväzky308,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. v konkurze?

DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. tržby 545,4 tis. €.

Je firma DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. vykázala stratu 165,0 tis. €.

Je DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. platiteľom DPH?

DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. sídli?

DESIGN OF EXACT ENGINEERING, s. r. o. má sídlo na adrese Jonatánová 5/12391, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026