Motívum, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48037605
DIČ: 2120009342
IČ DPH: SK2120009342
Novojelčanská 1361/120, Jelka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novojelčanská 1361/120, Jelka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 711
Dátum vzniku: 30. 11. 1992
Základné imanie: 102,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 19. 7. 2017
Spisová značka: C 15262/MSPH
Predmet podnikania (výber): Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách č. 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Szlovák od 13. 2. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Attila Szlovák od 18. 1. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Motívum, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 70,2 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 172,6 tis. €.

172,6 tis. €
Tržby
70,2 tis. €
Zisk
152,4 tis. €
Aktíva
144,0 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,7 tis., 2022 47,7 tis., 2023 58,1 tis., 2024 68,8 tis., 2025 70,2 tis.202160,7 tis.202247,7 tis.202358,1 tis.202468,8 tis.202570,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,7 tis., 2022 134,8 tis., 2023 146,8 tis., 2024 158,5 tis., 2025 172,6 tis.2021142,7 tis.2022134,8 tis.2023146,8 tis.2024158,5 tis.2025172,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,6 tis. € 70,2 tis. €
2024 158,5 tis. € 68,8 tis. €
2023 146,8 tis. € 58,1 tis. €
2022 134,8 tis. € 47,7 tis. €
2021 142,7 tis. € 60,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie144,0 tis. €
  • Záväzky8,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Motívum, s. r. o. v konkurze?

Motívum, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Motívum, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Motívum, s. r. o. tržby 172,6 tis. €.

Je firma Motívum, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Motívum, s. r. o. dosiahla zisk 70,2 tis. €.

Je Motívum, s. r. o. platiteľom DPH?

Motívum, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Motívum, s. r. o. sídli?

Motívum, s. r. o. má sídlo na adrese Novojelčanská 1361/120, Jelka, 925 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026