Pavel Vaculčiak s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48037125
DIČ: 2024186076
IČ DPH: SK2024186076
Strážska cesta 1139/47, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strážska cesta 1139/47, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 3. 2. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2015
Spisová značka: Sro/27675/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Vaculčiak od 3. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pavel Vaculčiak s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 40,9 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 95,2 tis. €.

95,2 tis. €
Tržby
40,9 tis. €
Zisk
96,2 tis. €
Celkové výnosy
486,0 tis. €
Aktíva
476,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
55,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,0 tis., 2022 41,8 tis., 2023 34,0 tis., 2024 33,5 tis., 2025 40,9 tis.202156,0 tis.202241,8 tis.202334,0 tis.202433,5 tis.202540,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 155,1 tis., 2022 154,7 tis., 2023 122,6 tis., 2024 122,6 tis., 2025 95,2 tis.2021155,1 tis.2022154,7 tis.2023122,6 tis.2024122,6 tis.202595,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,2 tis. € 40,9 tis. €
2024 122,6 tis. € 33,5 tis. €
2023 122,6 tis. € 34,0 tis. €
2022 154,7 tis. € 41,8 tis. €
2021 155,1 tis. € 56,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky449,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Finančné účty30,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov424,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,9 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky151 €
  • Krátkodobé záväzky8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pavel Vaculčiak s.r.o. v konkurze?

Pavel Vaculčiak s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pavel Vaculčiak s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pavel Vaculčiak s.r.o. tržby 95,2 tis. €.

Je firma Pavel Vaculčiak s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pavel Vaculčiak s.r.o. dosiahla zisk 40,9 tis. €.

Je Pavel Vaculčiak s.r.o. platiteľom DPH?

Pavel Vaculčiak s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pavel Vaculčiak s.r.o. sídli?

Pavel Vaculčiak s.r.o. má sídlo na adrese Strážska cesta 1139/47, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026