WASTE GROUP ENERGY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48028509
DIČ: 2024182039
IČ DPH: SK2024182039
Drevárska 508/2, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drevárska 508/2, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 27. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/36784/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Maričák od 13. 6. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WASTE GROUP ENERGY s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 57,8 tis. €.

57,8 tis. €
Tržby
27,2 tis. €
Strata
164,5 tis. €
Aktíva
10,5 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,8 tis., 2022 865, 2023 −1,6 tis., 2024 324, 2025 −27,2 tis.202117,8 tis.20228652023−1,6 tis.20243242025−27,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,5 tis., 2022 75,1 tis., 2023 84,7 tis., 2024 68,5 tis., 2025 57,8 tis.202185,5 tis.202275,1 tis.202384,7 tis.202468,5 tis.202557,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,8 tis. € -27,2 tis. €
2024 68,5 tis. € 324 €
2023 84,7 tis. € -1,6 tis. €
2022 75,1 tis. € 865 €
2021 85,5 tis. € 17,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,5 tis. €
  • Záväzky154,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WASTE GROUP ENERGY s.r.o. v konkurze?

WASTE GROUP ENERGY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WASTE GROUP ENERGY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WASTE GROUP ENERGY s.r.o. tržby 57,8 tis. €.

Je firma WASTE GROUP ENERGY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WASTE GROUP ENERGY s.r.o. vykázala stratu 27,2 tis. €.

Je WASTE GROUP ENERGY s.r.o. platiteľom DPH?

WASTE GROUP ENERGY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WASTE GROUP ENERGY s.r.o. sídli?

WASTE GROUP ENERGY s.r.o. má sídlo na adrese Drevárska 508/2, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026