STAVOINVEST-EU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48027472
DIČ: 2120061284
IČ DPH: SK2120061284
Mládežnícka 359, Krasňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mládežnícka 359, Krasňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 471
Dátum vzniku: 9. 11. 1992
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2017
Spisová značka: C 14368/MSPH
Predmet podnikania: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Trnka od 21. 4. 2026
    konateľspoločník
  • Zuzana Poleťová od 14. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVOINVEST-EU, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 5,0 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 204,4 tis. €.

204,4 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
207,3 tis. €
Celkové výnosy
332,5 tis. €
Aktíva
318,9 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
23,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −27,8 tis., 2022 36,4 tis., 2023 −21,0 tis., 2024 32,5 tis., 2025 5,0 tis.2021−27,8 tis.202236,4 tis.2023−21,0 tis.202432,5 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 159,6 tis., 2022 240,0 tis., 2023 76,0 tis., 2024 286,4 tis., 2025 204,4 tis.2021159,6 tis.2022240,0 tis.202376,0 tis.2024286,4 tis.2025204,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 204,4 tis. € 5,0 tis. €
2024 286,4 tis. € 32,5 tis. €
2023 76,0 tis. € -21,0 tis. €
2022 240,0 tis. € 36,4 tis. €
2021 159,6 tis. € -27,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok112,6 tis. €
  • Zásoby3,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,5 tis. €
  • Finančné účty176,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov308,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,0 tis. €
  • Rezervy998 €
  • Dlhodobé záväzky780 €
  • Krátkodobé záväzky11,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVOINVEST-EU, s.r.o. v konkurze?

STAVOINVEST-EU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVOINVEST-EU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVOINVEST-EU, s.r.o. tržby 204,4 tis. €.

Je firma STAVOINVEST-EU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVOINVEST-EU, s.r.o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je STAVOINVEST-EU, s.r.o. platiteľom DPH?

STAVOINVEST-EU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVOINVEST-EU, s.r.o. sídli?

STAVOINVEST-EU, s.r.o. má sídlo na adrese Mládežnícka 359, Krasňany, 013 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026