YJN EUROPE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48026972
DIČ: 2024183865
IČ DPH: SK2024183865
Štefánikova 849, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 849, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 22. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2015
Spisová značka: Sro/63212/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hanna Ryu od 22. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť YJN EUROPE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 38,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 101,2 tis. €.

101,2 tis. €
Tržby
38,4 tis. €
Zisk
102,0 tis. €
Celkové výnosy
267,9 tis. €
Aktíva
152,2 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
74,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,2 tis., 2022 71,2 tis., 2023 43,3 tis., 2024 37,8 tis., 2025 38,4 tis.202125,2 tis.202271,2 tis.202343,3 tis.202437,8 tis.202538,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,4 tis., 2022 131,4 tis., 2023 100,0 tis., 2024 89,1 tis., 2025 101,2 tis.2021110,4 tis.2022131,4 tis.2023100,0 tis.202489,1 tis.2025101,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,2 tis. € 38,4 tis. €
2024 89,1 tis. € 37,8 tis. €
2023 100,0 tis. € 43,3 tis. €
2022 131,4 tis. € 71,2 tis. €
2021 110,4 tis. € 25,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky83,1 tis. €
  • Finančné účty184,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie438 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov108,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,4 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky85,6 tis. €
  • Bankové úvery12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma YJN EUROPE, s.r.o. v konkurze?

YJN EUROPE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma YJN EUROPE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala YJN EUROPE, s.r.o. tržby 101,2 tis. €.

Je firma YJN EUROPE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 YJN EUROPE, s.r.o. dosiahla zisk 38,4 tis. €.

Je YJN EUROPE, s.r.o. platiteľom DPH?

YJN EUROPE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma YJN EUROPE, s.r.o. sídli?

YJN EUROPE, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 849, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026