EUROTRADING SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48021687
DIČ: 2024182017
IČ DPH: SK2024182017
Slovenského raja 36/28, Spišské Tomášovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovenského raja 36/28, Spišské Tomášovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 22. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2015
Spisová značka: Sro/36769/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Marčišovský od 22. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROTRADING SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 90 % na 17,5 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
17,5 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
525,8 tis. €
Aktíva
254,1 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
27,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −62,2 tis., 2022 7,8 tis., 2023 60,2 tis., 2024 9,2 tis., 2025 17,5 tis.2021−62,2 tis.20227,8 tis.202360,2 tis.20249,2 tis.202517,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 426,2 tis., 2022 575,4 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,7 mil.2021426,2 tis.2022575,4 tis.20231,0 mil.20241,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 17,5 tis. €
2024 1,4 mil. € 9,2 tis. €
2023 1,0 mil. € 60,2 tis. €
2022 575,4 tis. € 7,8 tis. €
2021 426,2 tis. € -62,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok250,5 tis. €
  • Zásoby51,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky134,0 tis. €
  • Finančné účty90,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy349,0 tis. €
  • Fondy zo zisku9,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-127,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,5 tis. €
  • Rezervy45,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-48 €
  • Krátkodobé záväzky166,7 tis. €
  • Bankové úvery60,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROTRADING SK, s.r.o. v konkurze?

EUROTRADING SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROTRADING SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROTRADING SK, s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma EUROTRADING SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROTRADING SK, s.r.o. dosiahla zisk 17,5 tis. €.

Je EUROTRADING SK, s.r.o. platiteľom DPH?

EUROTRADING SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROTRADING SK, s.r.o. sídli?

EUROTRADING SK, s.r.o. má sídlo na adrese Slovenského raja 36/28, Spišské Tomášovce, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026