Švarc dental clinic s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48016292
DIČ: 2024182468
IČ DPH: SK2024182468
Sama Chalupku 1/A, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sama Chalupku 1/A, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 23. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/102087/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Branislav Švarc od 23. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Švarc dental clinic s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 314,1 tis. €.

314,1 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
313,2 tis. €
Celkové výnosy
373,3 tis. €
Aktíva
354,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
47,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,1 tis., 2022 195,1 tis., 2023 94,3 tis., 2024 61,5 tis., 2025 −1,5 tis.202169,1 tis.2022195,1 tis.202394,3 tis.202461,5 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 442,1 tis., 2022 595,5 tis., 2023 547,9 tis., 2024 476,1 tis., 2025 314,1 tis.2021442,1 tis.2022595,5 tis.2023547,9 tis.2024476,1 tis.2025314,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 314,1 tis. € -1,5 tis. €
2024 476,1 tis. € 61,5 tis. €
2023 547,9 tis. € 94,3 tis. €
2022 595,5 tis. € 195,1 tis. €
2021 442,1 tis. € 69,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok160,2 tis. €
  • Zásoby6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,7 tis. €
  • Finančné účty189,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov350,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Švarc dental clinic s.r.o. v konkurze?

Švarc dental clinic s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Švarc dental clinic s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Švarc dental clinic s.r.o. tržby 314,1 tis. €.

Je firma Švarc dental clinic s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Švarc dental clinic s.r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je Švarc dental clinic s.r.o. platiteľom DPH?

Švarc dental clinic s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Švarc dental clinic s.r.o. sídli?

Švarc dental clinic s.r.o. má sídlo na adrese Sama Chalupku 1/A, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026