DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48009318
DIČ: 2024176924
IČ DPH: SK2024176924
Ružová 576/33, Plaveč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 576/33, Plaveč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 13. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2015
Spisová značka: Sro/31094/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Duch od 13. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,4 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 483,0 tis. €.

483,0 tis. €
Tržby
4,4 tis. €
Zisk
512,9 tis. €
Celkové výnosy
787,9 tis. €
Aktíva
-29,7 tis. €
Vlastné imanie
104 %
Celková zadlženosť
30,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,5 tis., 2022 16,8 tis., 2023 134,0 tis., 2024 −114,6 tis., 2025 4,4 tis.202131,5 tis.202216,8 tis.2023134,0 tis.2024−114,6 tis.20254,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 601,8 tis., 2022 492,2 tis., 2023 773,6 tis., 2024 548,6 tis., 2025 483,0 tis.2021601,8 tis.2022492,2 tis.2023773,6 tis.2024548,6 tis.2025483,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 483,0 tis. € 4,4 tis. €
2024 548,6 tis. € -114,6 tis. €
2023 773,6 tis. € 134,0 tis. €
2022 492,2 tis. € 16,8 tis. €
2021 601,8 tis. € 31,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok235,4 tis. €
  • Zásoby746 €
  • Krátkodobé pohľadávky350,0 tis. €
  • Finančné účty198,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-50,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky674,5 tis. €
  • Bankové úvery96,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie-1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. v konkurze?

DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. tržby 483,0 tis. €.

Je firma DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. dosiahla zisk 4,4 tis. €.

Je DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. platiteľom DPH?

DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. sídli?

DP-ZvarMont s.r.o., r. s. p. má sídlo na adrese Ružová 576/33, Plaveč, 065 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026