ZSIGÓ - FARM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48008711
DIČ: 2024181192
IČ DPH: SK2024181192
Bohatá, Piesková 1, Hurbanovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bohatá, Piesková 1, Hurbanovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.62
Dátum vzniku: 6. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2015
Spisová značka: Sro/38225/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kornel Zsigó od 19. 7. 2024
    konateľspoločník
  • Ondrej Zsigó od 6. 1. 2015
    konateľspoločník
  • Sylvia Zsigóová od 19. 7. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZSIGÓ - FARM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 726 € a tržby jej klesli o 46 % na 34,5 tis. €.

34,5 tis. €
Tržby
726 €
Zisk
107,1 tis. €
Aktíva
1,2 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 339, 2022 438, 2023 274, 2024 858, 2025 72620213392022438202327420248582025726
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,0 tis., 2022 76,7 tis., 2023 67,2 tis., 2024 63,3 tis., 2025 34,5 tis.202192,0 tis.202276,7 tis.202367,2 tis.202463,3 tis.202534,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,5 tis. € 726 €
2024 63,3 tis. € 858 €
2023 67,2 tis. € 274 €
2022 76,7 tis. € 438 €
2021 92,0 tis. € 339 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,2 tis. €
  • Záväzky105,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZSIGÓ - FARM s.r.o. v konkurze?

ZSIGÓ - FARM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZSIGÓ - FARM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZSIGÓ - FARM s.r.o. tržby 34,5 tis. €.

Je firma ZSIGÓ - FARM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZSIGÓ - FARM s.r.o. dosiahla zisk 726 €.

Je ZSIGÓ - FARM s.r.o. platiteľom DPH?

ZSIGÓ - FARM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZSIGÓ - FARM s.r.o. sídli?

ZSIGÓ - FARM s.r.o. má sídlo na adrese Bohatá, Piesková 1, Hurbanovo, 947 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026