FARMA AGROBEL, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48002445
DIČ: 2024185559
IČ DPH: SK2024185559
Novozámocká 295, Ivanka pri Nitre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novozámocká 295, Ivanka pri Nitre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 28. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2016
Spisová značka: Sro/38289/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Belanová od 19. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMA AGROBEL, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 72 % na 18,6 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 186,1 tis. €.

186,1 tis. €
Tržby
18,6 tis. €
Zisk
234,6 tis. €
Celkové výnosy
166,8 tis. €
Aktíva
119,6 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,0 tis., 2022 14,3 tis., 2023 18,7 tis., 2024 10,8 tis., 2025 18,6 tis.20217,0 tis.202214,3 tis.202318,7 tis.202410,8 tis.202518,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,6 tis., 2022 54,0 tis., 2023 145,8 tis., 2024 217,1 tis., 2025 186,1 tis.202149,6 tis.202254,0 tis.2023145,8 tis.2024217,1 tis.2025186,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 186,1 tis. € 18,6 tis. €
2024 217,1 tis. € 10,8 tis. €
2023 145,8 tis. € 18,7 tis. €
2022 54,0 tis. € 14,3 tis. €
2021 49,6 tis. € 7,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok79,0 tis. €
  • Zásoby13,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,0 tis. €
  • Finančné účty24,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov96,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,8 tis. €
  • Bankové úvery27,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMA AGROBEL, spol. s r.o. v konkurze?

FARMA AGROBEL, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMA AGROBEL, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMA AGROBEL, spol. s r.o. tržby 186,1 tis. €.

Je firma FARMA AGROBEL, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMA AGROBEL, spol. s r.o. dosiahla zisk 18,6 tis. €.

Je FARMA AGROBEL, spol. s r.o. platiteľom DPH?

FARMA AGROBEL, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMA AGROBEL, spol. s r.o. sídli?

FARMA AGROBEL, spol. s r.o. má sídlo na adrese Novozámocká 295, Ivanka pri Nitre, 951 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026