PAVEX.SK spol. s r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 48002348
DIČ: 2024174108
IČ DPH: SK2024174108
Poľný Kesov 324, Poľný Kesov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poľný Kesov 324, Poľný Kesov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 6. 1. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2015
Spisová značka: Sro/38224/N
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Paulik od 6. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAVEX.SK spol. s r.o v roku 2025 zvýšila zisk na 10,1 tis. € a tržby jej narástli o 906 % na 20,9 tis. €.

20,9 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
20,0 tis. €
Aktíva
17,6 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 497, 2022 694, 2023 1,8 tis., 2024 37, 2025 10,1 tis.2021497202269420231,8 tis.202437202510,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 tis., 2022 2,9 tis., 2023 3,4 tis., 2024 2,1 tis., 2025 20,9 tis.20211,9 tis.20222,9 tis.20233,4 tis.20242,1 tis.202520,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,9 tis. € 10,1 tis. €
2024 2,1 tis. € 37 €
2023 3,4 tis. € 1,8 tis. €
2022 2,9 tis. € 694 €
2021 1,9 tis. € 497 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,6 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAVEX.SK spol. s r.o v konkurze?

PAVEX.SK spol. s r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAVEX.SK spol. s r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAVEX.SK spol. s r.o tržby 20,9 tis. €.

Je firma PAVEX.SK spol. s r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAVEX.SK spol. s r.o dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Je PAVEX.SK spol. s r.o platiteľom DPH?

PAVEX.SK spol. s r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAVEX.SK spol. s r.o sídli?

PAVEX.SK spol. s r.o má sídlo na adrese Poľný Kesov 324, Poľný Kesov, 951 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026