Bergas Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47995203
DIČ: 2024172480
IČ DPH: SK2024172480
Kalinčiakova 275, Gbeľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalinčiakova 275, Gbeľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 17. 12. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 3. 2015
Spisová značka: Sro/63096/L
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce prirealizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Berešík od 17. 12. 2014
    konateľspoločník
  • Vladimír Šišo od 10. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bergas Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 81,4 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
81,4 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
424,3 tis. €
Aktíva
174,7 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
11,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −24,5 tis., 2022 124,0 tis., 2023 106,2 tis., 2024 −81,8 tis., 2025 81,4 tis.2021−24,5 tis.2022124,0 tis.2023106,2 tis.2024−81,8 tis.202581,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 569,5 tis., 2022 995,6 tis., 2023 1,3 mil., 2024 957,4 tis., 2025 1,4 mil.2021569,5 tis.2022995,6 tis.20231,3 mil.2024957,4 tis.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 81,4 tis. €
2024 957,4 tis. € -81,8 tis. €
2023 1,3 mil. € 106,2 tis. €
2022 995,6 tis. € 124,0 tis. €
2021 569,5 tis. € -24,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok180,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky191,0 tis. €
  • Finančné účty50,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy87,7 tis. €
  • Fondy zo zisku9,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-8,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky110,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky130,7 tis. €
  • Bankové úvery8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bergas Slovakia s.r.o. v konkurze?

Bergas Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bergas Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bergas Slovakia s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Bergas Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bergas Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 81,4 tis. €.

Je Bergas Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Bergas Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bergas Slovakia s.r.o. sídli?

Bergas Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Kalinčiakova 275, Gbeľany, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026