Fresh & Tasty SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47989955
DIČ: 2024168575
IČ DPH: SK2024168575
Školská 692/77, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 692/77, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.85
Dátum vzniku: 18. 12. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 10. 2015
Spisová značka: Sro/63098/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Prevádzkovanie výdajne stravy; Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Krajíček od 18. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fresh & Tasty SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 8,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 595,2 tis. €.

595,2 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
720,2 tis. €
Celkové výnosy
337,7 tis. €
Aktíva
210,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 234, 2022 683, 2023 728, 2024 239, 2025 8,3 tis.202123420226832023728202423920258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 332,9 tis., 2022 602,1 tis., 2023 650,6 tis., 2024 614,2 tis., 2025 595,2 tis.2021332,9 tis.2022602,1 tis.2023650,6 tis.2024614,2 tis.2025595,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 595,2 tis. € 8,3 tis. €
2024 614,2 tis. € 239 €
2023 650,6 tis. € 728 €
2022 602,1 tis. € 683 €
2021 332,9 tis. € 234 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,1 tis. €
  • Zásoby10,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky241,7 tis. €
  • Finančné účty56,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie210,6 tis. €
  • Záväzky127,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fresh & Tasty SK, s.r.o. v konkurze?

Fresh & Tasty SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fresh & Tasty SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fresh & Tasty SK, s.r.o. tržby 595,2 tis. €.

Je firma Fresh & Tasty SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fresh & Tasty SK, s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Je Fresh & Tasty SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Fresh & Tasty SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fresh & Tasty SK, s.r.o. sídli?

Fresh & Tasty SK, s.r.o. má sídlo na adrese Školská 692/77, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026