N.steel SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47984597
DIČ: 2024173723
IČ DPH: SK2024173723
Borovce 415, Borovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Borovce 415, Borovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 1. 1. 2015
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 3. 2023
Spisová značka: Sro/35225/T
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Nesteš od 9. 4. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N.steel SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 1,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 278,3 tis. €.

278,3 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
283,8 tis. €
Celkové výnosy
105,8 tis. €
Aktíva
14,5 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
22,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 953, 2022 620, 2023 794, 2024 6,6 tis., 2025 1,3 tis.20219532022620202379420246,6 tis.20251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,9 tis., 2022 6,1 tis., 2023 191,9 tis., 2024 283,3 tis., 2025 278,3 tis.202132,9 tis.20226,1 tis.2023191,9 tis.2024283,3 tis.2025278,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 278,3 tis. € 1,3 tis. €
2024 283,3 tis. € 6,6 tis. €
2023 191,9 tis. € 794 €
2022 6,1 tis. € 620 €
2021 32,9 tis. € 953 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 tis. €
  • Zásoby5,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,4 tis. €
  • Finančné účty89,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14,5 tis. €
  • Záväzky91,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N.steel SK s. r. o. v konkurze?

N.steel SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N.steel SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N.steel SK s. r. o. tržby 278,3 tis. €.

Je firma N.steel SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N.steel SK s. r. o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Je N.steel SK s. r. o. platiteľom DPH?

N.steel SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N.steel SK s. r. o. sídli?

N.steel SK s. r. o. má sídlo na adrese Borovce 415, Borovce, 922 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026