Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47980311
DIČ: 2024173778
IČ DPH: SK2024173778
Rastislavova 4349 /6, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 4349 /6, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 12. 12. 2014
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 2. 2015
Spisová značka: Sro/38143/N
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Halás od 12. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 484,8 tis. €.

484,8 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
495,2 tis. €
Celkové výnosy
180,8 tis. €
Aktíva
81,4 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,1 tis., 2022 10,6 tis., 2023 9,1 tis., 2024 4,1 tis., 2025 3,0 tis.202117,1 tis.202210,6 tis.20239,1 tis.20244,1 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 452,3 tis., 2022 466,4 tis., 2023 596,0 tis., 2024 414,5 tis., 2025 484,8 tis.2021452,3 tis.2022466,4 tis.2023596,0 tis.2024414,5 tis.2025484,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 484,8 tis. € 3,0 tis. €
2024 414,5 tis. € 4,1 tis. €
2023 596,0 tis. € 9,1 tis. €
2022 466,4 tis. € 10,6 tis. €
2021 452,3 tis. € 17,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,1 tis. €
  • Zásoby47,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,8 tis. €
  • Finančné účty8,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku900 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky85,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. v konkurze?

Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. tržby 484,8 tis. €.

Je firma Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. platiteľom DPH?

Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. sídli?

Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. má sídlo na adrese Rastislavova 4349 /6, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026