AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47975709
DIČ: 2024167541
IČ DPH: SK2024167541
Ustianska 6724/5, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ustianska 6724/5, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 2. 12. 2014
Základné imanie: 34,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 2015
Spisová značka: Sro/35166/T
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho pre…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Medovarský od 20. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Milan Medovarský od 2. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 45,6 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 240,4 tis. €.

240,4 tis. €
Tržby
45,6 tis. €
Zisk
285,0 tis. €
Celkové výnosy
151,8 tis. €
Aktíva
125,7 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,2 tis., 2022 60,1 tis., 2023 46, 2024 42,7 tis., 2025 45,6 tis.202139,2 tis.202260,1 tis.202346202442,7 tis.202545,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 263,7 tis., 2022 331,3 tis., 2023 233,6 tis., 2024 274,5 tis., 2025 240,4 tis.2021263,7 tis.2022331,3 tis.2023233,6 tis.2024274,5 tis.2025240,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 240,4 tis. € 45,6 tis. €
2024 274,5 tis. € 42,7 tis. €
2023 233,6 tis. € 46 €
2022 331,3 tis. € 60,1 tis. €
2021 263,7 tis. € 39,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,7 tis. €
  • Zásoby18,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,8 tis. €
  • Finančné účty72,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie34,1 tis. €
  • Fondy zo zisku3,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,6 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. v konkurze?

AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. tržby 240,4 tis. €.

Je firma AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. dosiahla zisk 45,6 tis. €.

Je AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. platiteľom DPH?

AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. sídli?

AGRO MEDOVARSKY MILAN s.r.o. má sídlo na adrese Ustianska 6724/5, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026