UNI-JAS gastrotechnika s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47966424
DIČ: 2024163878
IČ DPH: SK2024163878
Kragujevská 8414, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kragujevská 8414, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 20. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2016
Spisová značka: Sro/62994/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Janec od 20. 11. 2014
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Katarína Jancová od 21. 1. 2021
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 184,7 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
184,7 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
884,5 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,3 tis., 2022 125,1 tis., 2023 56,1 tis., 2024 148,8 tis., 2025 184,7 tis.202123,3 tis.2022125,1 tis.202356,1 tis.2024148,8 tis.2025184,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 919,6 tis., 2022 1,4 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,6 mil.2021919,6 tis.20221,4 mil.20231,1 mil.20241,4 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 184,7 tis. €
2024 1,4 mil. € 148,8 tis. €
2023 1,1 mil. € 56,1 tis. €
2022 1,4 mil. € 125,1 tis. €
2021 919,6 tis. € 23,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok222,9 tis. €
  • Zásoby115,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky447,4 tis. €
  • Finančné účty534,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov694,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie184,7 tis. €
  • Rezervy491 €
  • Dlhodobé záväzky160,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky246,9 tis. €
  • Bankové úvery33,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. v konkurze?

UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. dosiahla zisk 184,7 tis. €.

Je UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. platiteľom DPH?

UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. sídli?

UNI-JAS gastrotechnika s.r.o. má sídlo na adrese Kragujevská 8414, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026