MA KA TRANS spol. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47960639
DIČ: 2024157069
IČ DPH: SK2024157069
Lúčky 205, Lúčky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lúčky 205, Lúčky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 19. 11. 2014
Základné imanie: 49,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 12. 2014
Spisová značka: Sro/62990/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Kreutz od 1. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Marián Hazucha od 1. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MA KA TRANS spol. s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 20,7 tis. € a tržby jej narástli na 884,0 tis. €.

884,0 tis. €
Tržby
20,7 tis. €
Zisk
959,7 tis. €
Celkové výnosy
322,8 tis. €
Aktíva
68,5 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,9 tis., 2022 2,0 tis., 2023 −22,2 tis., 2024 −1,0 tis., 2025 20,7 tis.2021−7,9 tis.20222,0 tis.2023−22,2 tis.2024−1,0 tis.202520,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 741,9 tis., 2022 1,1 mil., 2023 921,3 tis., 2024 1,0 tis., 2025 884,0 tis.2021741,9 tis.20221,1 mil.2023921,3 tis.20241,0 tis.2025884,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 884,0 tis. € 20,7 tis. €
2024 1,0 tis. € -1,0 tis. €
2023 921,3 tis. € -22,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 2,0 tis. €
2021 741,9 tis. € -7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok122,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky196,5 tis. €
  • Finančné účty370 €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie49,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-21,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,7 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky133,0 tis. €
  • Bankové úvery106,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie-3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MA KA TRANS spol. s. r. o. v konkurze?

MA KA TRANS spol. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MA KA TRANS spol. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MA KA TRANS spol. s. r. o. tržby 884,0 tis. €.

Je firma MA KA TRANS spol. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MA KA TRANS spol. s. r. o. dosiahla zisk 20,7 tis. €.

Je MA KA TRANS spol. s. r. o. platiteľom DPH?

MA KA TRANS spol. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MA KA TRANS spol. s. r. o. sídli?

MA KA TRANS spol. s. r. o. má sídlo na adrese Lúčky 205, Lúčky, 034 82.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026