K&K ISTOTA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47954191
DIČ: 2024157773
IČ DPH: SK2024157773
Pri gymnáziu 9696/9, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri gymnáziu 9696/9, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 6. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/37999/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Kolejáková od 6. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K&K ISTOTA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 330 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 65,2 tis. €.

65,2 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
166,9 tis. €
Aktíva
51,4 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 931, 2022 −5,7 tis., 2023 18, 2024 845, 2025 3,6 tis.20219312022−5,7 tis.202318202484520253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,4 tis., 2022 68,4 tis., 2023 60,0 tis., 2024 62,9 tis., 2025 65,2 tis.202183,4 tis.202268,4 tis.202360,0 tis.202462,9 tis.202565,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,2 tis. € 3,6 tis. €
2024 62,9 tis. € 845 €
2023 60,0 tis. € 18 €
2022 68,4 tis. € -5,7 tis. €
2021 83,4 tis. € 931 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie51,4 tis. €
  • Záväzky115,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K&K ISTOTA, s.r.o. v konkurze?

K&K ISTOTA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K&K ISTOTA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K&K ISTOTA, s.r.o. tržby 65,2 tis. €.

Je firma K&K ISTOTA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K&K ISTOTA, s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je K&K ISTOTA, s.r.o. platiteľom DPH?

K&K ISTOTA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K&K ISTOTA, s.r.o. sídli?

K&K ISTOTA, s.r.o. má sídlo na adrese Pri gymnáziu 9696/9, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026