We Make Media Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47943661
DIČ: 2024166419
IČ DPH: SK2024166419
Bárdošova 2/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bárdošova 2/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 21. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2015
Spisová značka: Sro/101359/B
Predmet podnikania (výber): - Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; - Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; - Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ivana Kaderková od 21. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť We Make Media Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 28 % na 47,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 130,0 tis. €.

130,0 tis. €
Tržby
47,3 tis. €
Zisk
72,4 tis. €
Aktíva
52,8 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,7 tis., 2022 46,3 tis., 2023 41,3 tis., 2024 37,1 tis., 2025 47,3 tis.202126,7 tis.202246,3 tis.202341,3 tis.202437,1 tis.202547,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 150,1 tis., 2022 136,1 tis., 2023 152,8 tis., 2024 138,2 tis., 2025 130,0 tis.2021150,1 tis.2022136,1 tis.2023152,8 tis.2024138,2 tis.2025130,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 130,0 tis. € 47,3 tis. €
2024 138,2 tis. € 37,1 tis. €
2023 152,8 tis. € 41,3 tis. €
2022 136,1 tis. € 46,3 tis. €
2021 150,1 tis. € 26,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie52,8 tis. €
  • Záväzky19,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma We Make Media Slovakia s.r.o. v konkurze?

We Make Media Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma We Make Media Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala We Make Media Slovakia s.r.o. tržby 130,0 tis. €.

Je firma We Make Media Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 We Make Media Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 47,3 tis. €.

Je We Make Media Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

We Make Media Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma We Make Media Slovakia s.r.o. sídli?

We Make Media Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Bárdošova 2/A, Bratislava, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026