Stavkorekt s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 47942711
DIČ: 2024154803
Peterská 15199/20, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Peterská 15199/20, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 1. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/148572/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • HOME MANAGEMENT, LLC od 8. 10. 2020
    spoločník
  • MATTO, LLC od 8. 10. 2020
    spoločník
  • MATTO, LLC od 28. 9. 2020
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť Stavkorekt s.r.o. v likvidácii v roku 2019 zvýšila zisk na 9,3 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 133,9 tis. €.

133,9 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
244,9 tis. €
Aktíva
32,0 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 −106, 2016 4,8 tis., 2017 1,1 tis., 2018 690, 2019 9,3 tis.2015−10620164,8 tis.20171,1 tis.201869020199,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 59,6 tis., 2016 96,0 tis., 2017 23,0 tis., 2018 146,6 tis., 2019 133,9 tis.201559,6 tis.201696,0 tis.201723,0 tis.2018146,6 tis.2019133,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 133,9 tis. € 9,3 tis. €
2018 146,6 tis. € 690 €
2017 23,0 tis. € 1,1 tis. €
2016 96,0 tis. € 4,8 tis. €
2015 59,6 tis. € -106 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie32,0 tis. €
  • Záväzky212,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavkorekt s.r.o. v likvidácii v konkurze?

Stavkorekt s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavkorekt s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala Stavkorekt s.r.o. v likvidácii tržby 133,9 tis. €.

Je firma Stavkorekt s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 Stavkorekt s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Kde firma Stavkorekt s.r.o. v likvidácii sídli?

Stavkorekt s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Peterská 15199/20, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026