AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47930624
DIČ: 2024153120
IČ DPH: SK2024153120
J. Jesenského 6, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Jesenského 6, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 8. 3. 1993
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/27381/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Reklamné a marketingové služby; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Kamenský od 29. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 120 % na 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 86,1 tis. €.

86,1 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
55,7 tis. €
Aktíva
30,4 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,6 tis., 2022 5,4 tis., 2023 41,1 tis., 2024 6,4 tis., 2025 14,1 tis.2021−6,6 tis.20225,4 tis.202341,1 tis.20246,4 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 601,9 tis., 2022 728,7 tis., 2023 720,5 tis., 2024 165,4 tis., 2025 86,1 tis.2021601,9 tis.2022728,7 tis.2023720,5 tis.2024165,4 tis.202586,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 86,1 tis. € 14,1 tis. €
2024 165,4 tis. € 6,4 tis. €
2023 720,5 tis. € 41,1 tis. €
2022 728,7 tis. € 5,4 tis. €
2021 601,9 tis. € -6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,4 tis. €
  • Záväzky25,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. v konkurze?

AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. tržby 86,1 tis. €.

Je firma AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. platiteľom DPH?

AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. sídli?

AUTODOPRAVA KAMENSKÝ s.r.o. má sídlo na adrese J. Jesenského 6, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026