Belvedere SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47918560
DIČ: 2024159577
IČ DPH: SK2024159577
Pernikárska 10, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pernikárska 10, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 14. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2016
Spisová značka: Sro/62976/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anastasiia Biletska od 14. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Belvedere SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 90,5 tis. €.

90,5 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
94,0 tis. €
Celkové výnosy
270,6 tis. €
Aktíva
270,3 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
18,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,8 tis., 2022 27,9 tis., 2023 67,8 tis., 2024 53,9 tis., 2025 10,7 tis.202120,8 tis.202227,9 tis.202367,8 tis.202453,9 tis.202510,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,2 tis., 2022 34,2 tis., 2023 86,5 tis., 2024 69,2 tis., 2025 90,5 tis.202126,2 tis.202234,2 tis.202386,5 tis.202469,2 tis.202590,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,5 tis. € 10,7 tis. €
2024 69,2 tis. € 53,9 tis. €
2023 86,5 tis. € 67,8 tis. €
2022 34,2 tis. € 27,9 tis. €
2021 26,2 tis. € 20,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky4,7 tis. €
  • Finančné účty265,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov254,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky237 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Belvedere SK, s. r. o. v konkurze?

Belvedere SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Belvedere SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Belvedere SK, s. r. o. tržby 90,5 tis. €.

Je firma Belvedere SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Belvedere SK, s. r. o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je Belvedere SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Belvedere SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Belvedere SK, s. r. o. sídli?

Belvedere SK, s. r. o. má sídlo na adrese Pernikárska 10, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026