V.K.K Stav, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47915994
DIČ: 2024141163
IČ DPH: SK2024141163
Pri Vinohradoch 6179/109, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Vinohradoch 6179/109, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Čistenie a odvod odpadových vôd 37.00
Dátum vzniku: 2. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2015
Spisová značka: Sro/100649/B
Predmet podnikania (výber): Kuriérske služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Tokár od 2. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.K.K Stav, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 1,7 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 184,0 tis. €.

184,0 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
191,5 tis. €
Celkové výnosy
377,9 tis. €
Aktíva
34,6 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
56,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 526, 2022 4,0 tis., 2023 263, 2024 104, 2025 1,7 tis.202152620224,0 tis.2023263202410420251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,2 tis., 2022 227,8 tis., 2023 222,8 tis., 2024 248,0 tis., 2025 184,0 tis.2021192,2 tis.2022227,8 tis.2023222,8 tis.2024248,0 tis.2025184,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 184,0 tis. € 1,7 tis. €
2024 248,0 tis. € 104 €
2023 222,8 tis. € 263 €
2022 227,8 tis. € 4,0 tis. €
2021 192,2 tis. € 526 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok167,7 tis. €
  • Zásoby167,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky11,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,1 tis. €
  • Finančné účty6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,7 tis. €
  • Rezervy645 €
  • Dlhodobé záväzky162,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky176,1 tis. €
  • Bankové úvery4,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.K.K Stav, s. r. o. v konkurze?

V.K.K Stav, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.K.K Stav, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.K.K Stav, s. r. o. tržby 184,0 tis. €.

Je firma V.K.K Stav, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.K.K Stav, s. r. o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je V.K.K Stav, s. r. o. platiteľom DPH?

V.K.K Stav, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V.K.K Stav, s. r. o. sídli?

V.K.K Stav, s. r. o. má sídlo na adrese Pri Vinohradoch 6179/109, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026