Les Projekt Revúca s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47914343
DIČ: 2024144067
IČ DPH: SK2024144067
Kameňany 136, Kameňany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kameňany 136, Kameňany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 26. 9. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2016
Spisová značka: Sro/27252/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Ďuriška od 26. 9. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Les Projekt Revúca s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 88 % na 21,1 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 66,1 tis. €.

66,1 tis. €
Tržby
21,1 tis. €
Zisk
30,7 tis. €
Aktíva
26,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 16,9 tis., 2023 14,9 tis., 2024 11,3 tis., 2025 21,1 tis.20211,8 tis.202216,9 tis.202314,9 tis.202411,3 tis.202521,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,4 tis., 2022 56,2 tis., 2023 48,5 tis., 2024 43,3 tis., 2025 66,1 tis.202128,4 tis.202256,2 tis.202348,5 tis.202443,3 tis.202566,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,1 tis. € 21,1 tis. €
2024 43,3 tis. € 11,3 tis. €
2023 48,5 tis. € 14,9 tis. €
2022 56,2 tis. € 16,9 tis. €
2021 28,4 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,6 tis. €
  • Záväzky4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Les Projekt Revúca s.r.o. v konkurze?

Les Projekt Revúca s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Les Projekt Revúca s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Les Projekt Revúca s.r.o. tržby 66,1 tis. €.

Je firma Les Projekt Revúca s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Les Projekt Revúca s.r.o. dosiahla zisk 21,1 tis. €.

Je Les Projekt Revúca s.r.o. platiteľom DPH?

Les Projekt Revúca s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Les Projekt Revúca s.r.o. sídli?

Les Projekt Revúca s.r.o. má sídlo na adrese Kameňany 136, Kameňany, 049 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026