Analim SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47912413
DIČ: 2024137863
IČ DPH: SK2024137863
Hviezdoslavova 310, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 310, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.24
Dátum vzniku: 24. 9. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 10. 2014
Spisová značka: Sro/34904/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Korčák od 6. 10. 2017
    konateľ
  • Martin Vajay od 10. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Analim SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 316,2 tis. €.

316,2 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
328,2 tis. €
Celkové výnosy
296,5 tis. €
Aktíva
102,6 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
34,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,6 tis., 2022 −78,0 tis., 2023 13,9 tis., 2024 19,4 tis., 2025 −1,2 tis.2021−1,6 tis.2022−78,0 tis.202313,9 tis.202419,4 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 371,0 tis., 2022 460,0 tis., 2023 516,0 tis., 2024 501,3 tis., 2025 316,2 tis.2021371,0 tis.2022460,0 tis.2023516,0 tis.2024501,3 tis.2025316,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 316,2 tis. € -1,2 tis. €
2024 501,3 tis. € 19,4 tis. €
2023 516,0 tis. € 13,9 tis. €
2022 460,0 tis. € -78,0 tis. €
2021 371,0 tis. € -1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,7 tis. €
  • Zásoby5,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,7 tis. €
  • Finančné účty205,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy171,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-72,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,2 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky134,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Analim SK, s.r.o. v konkurze?

Analim SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Analim SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Analim SK, s.r.o. tržby 316,2 tis. €.

Je firma Analim SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Analim SK, s.r.o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je Analim SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Analim SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Analim SK, s.r.o. sídli?

Analim SK, s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 310, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026