Fram Capital Invest, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47908441
DIČ: 2024154715
IČ DPH: SK2024154715
Jégého 10, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Jégého 10, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 8. 1. 2016
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 6. 2015
Spisová značka: Sa/6042/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • ENSTRA Group SK a.s. od 26. 3. 2026
    spoločník
  • Ing. Valentín Leitman od 4. 6. 2025
    člen predstavenstva
  • Matúš Danko od 8. 7. 2022
    člen predstavenstva
  • Emil Valiček od 8. 7. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Maryna Dratva od 4. 6. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Tomáš Starčok od 1. 6. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fram Capital Invest, a.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 51,5 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 769,6 tis. €.

769,6 tis. €
Tržby
51,5 tis. €
Strata
952,2 tis. €
Celkové výnosy
2,1 mil. €
Aktíva
-116,0 tis. €
Vlastné imanie
105 %
Celková zadlženosť
−21,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −32,1 tis., 2022 73,2 tis., 2023 111,4 tis., 2024 35,3 tis., 2025 −51,5 tis.2021−32,1 tis.202273,2 tis.2023111,4 tis.202435,3 tis.2025−51,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,1 mil., 2023 1,8 mil., 2024 486,0 tis., 2025 769,6 tis.2021–20221,1 mil.20231,8 mil.2024486,0 tis.2025769,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 769,6 tis. € -51,5 tis. €
2024 486,0 tis. € 35,3 tis. €
2023 1,8 mil. € 111,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 73,2 tis. €
2021 — -32,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby59,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty52,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-94,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-51,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky351,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fram Capital Invest, a.s. v konkurze?

Fram Capital Invest, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fram Capital Invest, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fram Capital Invest, a.s. tržby 769,6 tis. €.

Je firma Fram Capital Invest, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fram Capital Invest, a.s. vykázala stratu 51,5 tis. €.

Je Fram Capital Invest, a.s. platiteľom DPH?

Fram Capital Invest, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fram Capital Invest, a.s. sídli?

Fram Capital Invest, a.s. má sídlo na adrese Jégého 10, Bratislava - mestská časť Ružinov.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026