LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47883499
DIČ: 2024148401
IČ DPH: SK2024148401
Osadská 679/15, Trstená

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Osadská 679/15, Trstená Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 17. 9. 2014
DPH: Platiteľ DPH od 26. 3. 2015
Spisová značka: Sro/62773/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení; Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Sviatlana Kavaliova od 19. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Vadzim Prarouski od 19. 2. 2021
    konateľspoločník
  • Štefan Traj od 11. 5. 2020
    konateľ
  • Marián Murín od 25. 6. 2024
    spoločník
  • Oleg Krasnenko od 16. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 29,7 tis. €.

0 €
Tržby
29,7 tis. €
Strata
0 €
Celkové výnosy
269,5 tis. €
Aktíva
52,7 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,3 tis., 2022 21,9 tis., 2023 2,4 tis., 2024 16,6 tis., 2025 −29,7 tis.202115,3 tis.202221,9 tis.20232,4 tis.202416,6 tis.2025−29,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,8 tis., 2022 90,6 tis., 2023 52,5 tis., 2024 67,8 tis., 2025 0202156,8 tis.202290,6 tis.202352,5 tis.202467,8 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -29,7 tis. €
2024 67,8 tis. € 16,6 tis. €
2023 52,5 tis. € 2,4 tis. €
2022 90,6 tis. € 21,9 tis. €
2021 56,8 tis. € 15,3 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,9 tis. €
  • Zásoby126,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,4 tis. €
  • Finančné účty100,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-29,7 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Krátkodobé záväzky194,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. vykázala stratu 29,7 tis. €.

Je LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

LYNX OPTICS SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Osadská 679/15, Trstená, 028 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026