Farma Horný Lieskov s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47879408
DIČ: 2024128183
IČ DPH: SK2024128183
Domaniža 18, Domaniža

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Domaniža 18, Domaniža Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.63
Dátum vzniku: 20. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2015
Spisová značka: Sro/30795/R
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Klíma od 28. 12. 2015
    konateľ
  • ENTI, a.s. od 6. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Farma Horný Lieskov s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 196 % na 54,2 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 169,3 tis. €.

169,3 tis. €
Tržby
54,2 tis. €
Zisk
331,5 tis. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
40,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 13,0 tis., 2023 16,7 tis., 2024 18,3 tis., 2025 54,2 tis.202110,3 tis.202213,0 tis.202316,7 tis.202418,3 tis.202554,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 304,4 tis., 2022 313,2 tis., 2023 327,3 tis., 2024 316,3 tis., 2025 169,3 tis.2021304,4 tis.2022313,2 tis.2023327,3 tis.2024316,3 tis.2025169,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 169,3 tis. € 54,2 tis. €
2024 316,3 tis. € 18,3 tis. €
2023 327,3 tis. € 16,7 tis. €
2022 313,2 tis. € 13,0 tis. €
2021 304,4 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 mil. €
  • Zásoby42,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky169,7 tis. €
  • Finančné účty244,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,1 mil. €
  • Fondy zo zisku6,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,2 tis. €
  • Rezervy4,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky639,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky85,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farma Horný Lieskov s.r.o. v konkurze?

Farma Horný Lieskov s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farma Horný Lieskov s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Farma Horný Lieskov s.r.o. tržby 169,3 tis. €.

Je firma Farma Horný Lieskov s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Farma Horný Lieskov s.r.o. dosiahla zisk 54,2 tis. €.

Je Farma Horný Lieskov s.r.o. platiteľom DPH?

Farma Horný Lieskov s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Farma Horný Lieskov s.r.o. sídli?

Farma Horný Lieskov s.r.o. má sídlo na adrese Domaniža 18, Domaniža, 018 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026