Work in Balance s.r.o.

V likvidácii
IČO: 47878851
DIČ: 2024142659
IČ DPH: SK2024142659
Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 21. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 3. 2016
Spisová značka: Sro/100148/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Work in Balance s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 43 % na 35,0 tis. € a tržby jej klesli o 74 % na 192,3 tis. €.

192,3 tis. €
Tržby
35,0 tis. €
Zisk
143,2 tis. €
Aktíva
134,4 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −18,2 tis., 2021 51,9 tis., 2022 47,1 tis., 2023 60,9 tis., 2024 35,0 tis.2020−18,2 tis.202151,9 tis.202247,1 tis.202360,9 tis.202435,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 150,9 tis., 2021 280,1 tis., 2022 552,3 tis., 2023 734,8 tis., 2024 192,3 tis.2020150,9 tis.2021280,1 tis.2022552,3 tis.2023734,8 tis.2024192,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 192,3 tis. € 35,0 tis. €
2023 734,8 tis. € 60,9 tis. €
2022 552,3 tis. € 47,1 tis. €
2021 280,1 tis. € 51,9 tis. €
2020 150,9 tis. € -18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie134,4 tis. €
  • Záväzky8,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Work in Balance s.r.o. v konkurze?

Work in Balance s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Work in Balance s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Work in Balance s.r.o. tržby 192,3 tis. €.

Je firma Work in Balance s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Work in Balance s.r.o. dosiahla zisk 35,0 tis. €.

Je Work in Balance s.r.o. platiteľom DPH?

Work in Balance s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Work in Balance s.r.o. sídli?

Work in Balance s.r.o. má sídlo na adrese Košická 49, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026