Medline Assembly Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47858168
DIČ: 2024165605
IČ DPH: SK2024165605
Malobielická 284/8, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malobielická 284/8, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.99
Dátum vzniku: 30. 9. 2014
Základné imanie: 75,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 5. 2015
Spisová značka: Sro/31877/R
Predmet podnikania (výber): výroba zdravotníckych pomôcok; baliace činnosti, manipulácia s tovarom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexis Avet-Rochex od 14. 12. 2022
    konateľ
  • Guillaume Monsallier od 30. 10. 2017
    konateľ
  • Medline International B.V. od 8. 10. 2025
    spoločník
  • Medline International Capital B.V. od 8. 10. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medline Assembly Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 107 % na 1,9 mil. € a tržby jej narástli o 14 % na 94,6 mil. €.

94,6 mil. €
Tržby
1,9 mil. €
Zisk
98,2 mil. €
Celkové výnosy
69,6 mil. €
Aktíva
32,6 mil. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 931,8 tis., 2022 1,0 mil., 2023 2,1 mil., 2024 935,1 tis., 2025 1,9 mil.2021931,8 tis.20221,0 mil.20232,1 mil.2024935,1 tis.20251,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,8 mil., 2022 43,8 mil., 2023 59,3 mil., 2024 83,3 mil., 2025 94,6 mil.202133,8 mil.202243,8 mil.202359,3 mil.202483,3 mil.202594,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,6 mil. € 1,9 mil. €
2024 83,3 mil. € 935,1 tis. €
2023 59,3 mil. € 2,1 mil. €
2022 43,8 mil. € 1,0 mil. €
2021 33,8 mil. € 931,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,2 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok24,3 mil. €
  • Zásoby26,5 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky326,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie88,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie75,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,2 mil. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 mil. €
  • Rezervy1,2 mil. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky31,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie366,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medline Assembly Slovakia s.r.o. v konkurze?

Medline Assembly Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medline Assembly Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medline Assembly Slovakia s.r.o. tržby 94,6 mil. €.

Je firma Medline Assembly Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medline Assembly Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,9 mil. €.

Je Medline Assembly Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Medline Assembly Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Medline Assembly Slovakia s.r.o. sídli?

Medline Assembly Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Malobielická 284/8, Partizánske, 958 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026