Gaia ezoterika s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47846071
DIČ: 2024120637
IČ DPH: SK2024120637
Bebravská 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bebravská 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 6. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2015
Spisová značka: Sro/99953/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Baginová od 19. 12. 2023
    konateľ
  • Ludmila Michalisková od 6. 8. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gaia ezoterika s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 76,1 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 554,9 tis. €.

554,9 tis. €
Tržby
76,1 tis. €
Zisk
555,6 tis. €
Celkové výnosy
370,2 tis. €
Aktíva
254,4 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
53,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 124,6 tis., 2022 79,4 tis., 2023 89,9 tis., 2024 91,1 tis., 2025 76,1 tis.2021124,6 tis.202279,4 tis.202389,9 tis.202491,1 tis.202576,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 523,1 tis., 2022 710,7 tis., 2023 554,0 tis., 2024 564,2 tis., 2025 554,9 tis.2021523,1 tis.2022710,7 tis.2023554,0 tis.2024564,2 tis.2025554,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 523,3 tis., 2022 711,2 tis., 2023 554,5 tis., 2024 564,7 tis., 2025 555,6 tis.2021523,3 tis.2022711,2 tis.2023554,5 tis.2024564,7 tis.2025555,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 35,0 tis., 2022 26,1 tis., 2023 26,0 tis., 2024 26,8 tis., 2025 22,7 tis.202135,0 tis.202226,1 tis.202326,0 tis.202426,8 tis.202522,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 554,9 tis. € 76,1 tis. €
2024 564,2 tis. € 91,1 tis. €
2023 554,0 tis. € 89,9 tis. €
2022 710,7 tis. € 79,4 tis. €
2021 523,1 tis. € 124,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,8 tis. €
  • Zásoby123,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,8 tis. €
  • Finančné účty231,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov172,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,4 tis. €
  • Bankové úvery43,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gaia ezoterika s. r. o. v konkurze?

Gaia ezoterika s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gaia ezoterika s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gaia ezoterika s. r. o. tržby 554,9 tis. €.

Je firma Gaia ezoterika s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gaia ezoterika s. r. o. dosiahla zisk 76,1 tis. €.

Je Gaia ezoterika s. r. o. platiteľom DPH?

Gaia ezoterika s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gaia ezoterika s. r. o. sídli?

Gaia ezoterika s. r. o. má sídlo na adrese Bebravská 12, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026