RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47834803
DIČ: 2024122914
IČ DPH: SK2024122914
Tallerova 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tallerova 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 7. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/99975/B
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Košťál od 7. 8. 2014
    konateľspoločník
  • Pavol Kollarovič od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 420 € a tržby jej narástli o 2 % na 29,1 tis. €.

29,1 tis. €
Tržby
420 €
Strata
12,9 tis. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 −1,8 tis., 2023 3,5 tis., 2024 202, 2025 −42020213,0 tis.2022−1,8 tis.20233,5 tis.20242022025−420
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,5 tis., 2022 21,8 tis., 2023 29,0 tis., 2024 28,6 tis., 2025 29,1 tis.202121,5 tis.202221,8 tis.202329,0 tis.202428,6 tis.202529,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,1 tis. € -420 €
2024 28,6 tis. € 202 €
2023 29,0 tis. € 3,5 tis. €
2022 21,8 tis. € -1,8 tis. €
2021 21,5 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,0 tis. €
  • Záväzky2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. v konkurze?

RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. tržby 29,1 tis. €.

Je firma RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 420 €.

Je RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. sídli?

RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026