G&F energy s.r.o. v konkurze

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 47822091
DIČ: 2024113861
Vajanského nábrežie 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského nábrežie 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 10. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/99602/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Fusko od 24. 1. 2020
    konateľ
  • G&F Industrial Solutions s. r. o. od 28. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť G&F energy s.r.o. v konkurze v roku 2021 zvýšila stratu o 513 % na 98,1 tis. € a tržby jej klesli o 97 % na 142,2 tis. €.

142,2 tis. €
Tržby
98,1 tis. €
Strata
2,2 mil. €
Aktíva
271,4 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 111,1 tis., 2018 83,8 tis., 2019 66,6 tis., 2020 −16,0 tis., 2021 −98,1 tis.2017111,1 tis.201883,8 tis.201966,6 tis.2020−16,0 tis.2021−98,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 5,1 mil., 2018 2,7 mil., 2019 6,6 mil., 2020 4,6 mil., 2021 142,2 tis.20175,1 mil.20182,7 mil.20196,6 mil.20204,6 mil.2021142,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 142,2 tis. € -98,1 tis. €
2020 4,6 mil. € -16,0 tis. €
2019 6,6 mil. € 66,6 tis. €
2018 2,7 mil. € 83,8 tis. €
2017 5,1 mil. € 111,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie271,4 tis. €
  • Záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme G&F energy s.r.o. v konkurze konkurzné konanie?

G&F energy s.r.o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma G&F energy s.r.o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala G&F energy s.r.o. v konkurze tržby 142,2 tis. €.

Je firma G&F energy s.r.o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 G&F energy s.r.o. v konkurze vykázala stratu 98,1 tis. €.

Kde firma G&F energy s.r.o. v konkurze sídli?

G&F energy s.r.o. v konkurze má sídlo na adrese Vajanského nábrežie 5, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026