TGA-Montage s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47793431
DIČ: 2024103411
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 6. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/143299/B
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácií stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barna Nagy od 18. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť TGA-Montage s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 5 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
773,0 tis. €
Aktíva
354,3 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 1,9 tis., 2016 17,3 tis., 2017 10,1 tis., 2018 11,7 tis., 2019 12,3 tis.20151,9 tis.201617,3 tis.201710,1 tis.201811,7 tis.201912,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 405,6 tis., 2016 1,1 mil., 2017 1,6 mil., 2018 2,0 mil., 2019 1,9 mil.2015405,6 tis.20161,1 mil.20171,6 mil.20182,0 mil.20191,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 1,9 mil. € 12,3 tis. €
2018 2,0 mil. € 11,7 tis. €
2017 1,6 mil. € 10,1 tis. €
2016 1,1 mil. € 17,3 tis. €
2015 405,6 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie354,3 tis. €
  • Záväzky418,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TGA-Montage s.r.o. v konkurze?

TGA-Montage s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TGA-Montage s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala TGA-Montage s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma TGA-Montage s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 TGA-Montage s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Kde firma TGA-Montage s.r.o. sídli?

TGA-Montage s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026