GlobalLogic Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47782421
DIČ: 2024098142
IČ DPH: SK2024098142
Štúrova 50, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 50, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 14. 5. 2014
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 6. 2014
Spisová značka: Sro/35803/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rodrigo Cofino od 7. 10. 2019
    konateľ
  • Bonus Technology Inc. od 5. 8. 2022
    spoločník
  • GlobalLogic Poland Sp. z o.o. od 21. 10. 2020
    spoločník
  • Vladimír Jacko od 8. 11. 2019
    prokurista
  • Štefan Lacko od 8. 11. 2019
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť GlobalLogic Slovakia s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 21 % na 3,0 mil. € a tržby jej klesli o 18 % na 27,2 mil. €.

27,2 mil. €
Tržby
3,0 mil. €
Zisk
29,5 mil. €
Celkové výnosy
33,3 mil. €
Aktíva
30,0 mil. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
71,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 3,8 mil., 2023 3,0 mil., 2024 4,2 mil., 2025 3,8 mil., 2026 3,0 mil.20223,8 mil.20233,0 mil.20244,2 mil.20253,8 mil.20263,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 23,4 mil., 2023 30,2 mil., 2024 32,9 mil., 2025 33,3 mil., 2026 27,2 mil.202223,4 mil.202330,2 mil.202432,9 mil.202533,3 mil.202627,2 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 35,4 mil., 2026 29,5 mil.2022–2023–2024–202535,4 mil.202629,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 748,5 tis., 2026 810,5 tis.2022–2023–2024–2025748,5 tis.2026810,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 27,2 mil. € 3,0 mil. €
2025 33,3 mil. € 3,8 mil. €
2024 32,9 mil. € 4,2 mil. €
2023 30,2 mil. € 3,0 mil. €
2022 23,4 mil. € 3,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok709 €
  • Dlhodobý hmotný majetok134,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky541,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,0 mil. €
  • Finančné účty22,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie281,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Kapitálové fondy262,3 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,0 mil. €
  • Rezervy1,7 mil. €
  • Dlhodobé záväzky111,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery7,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GlobalLogic Slovakia s.r.o. v konkurze?

GlobalLogic Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GlobalLogic Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala GlobalLogic Slovakia s.r.o. tržby 27,2 mil. €.

Je firma GlobalLogic Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 GlobalLogic Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 3,0 mil. €.

Je GlobalLogic Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

GlobalLogic Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GlobalLogic Slovakia s.r.o. sídli?

GlobalLogic Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 50, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026