LB Jewellery s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47769530
DIČ: 2024093654
IČ DPH: SK2024093654
Trnavská cesta 177/82, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 177/82, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.77
Dátum vzniku: 14. 5. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2019
Spisová značka: Sro/98860/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Verejné obstarávanie; Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Lucia Bartková od 14. 5. 2014
    konateľspoločník
  • Mgr.art. Slavomír Čiernik od 14. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LB Jewellery s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 51,7 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 90,5 tis. €.

90,5 tis. €
Tržby
51,7 tis. €
Zisk
129,8 tis. €
Aktíva
111,9 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,8 tis., 2022 −3,4 tis., 2023 4,0 tis., 2024 53,9 tis., 2025 51,7 tis.202116,8 tis.2022−3,4 tis.20234,0 tis.202453,9 tis.202551,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,0 tis., 2022 52,9 tis., 2023 48,2 tis., 2024 96,3 tis., 2025 90,5 tis.202192,0 tis.202252,9 tis.202348,2 tis.202496,3 tis.202590,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,5 tis. € 51,7 tis. €
2024 96,3 tis. € 53,9 tis. €
2023 48,2 tis. € 4,0 tis. €
2022 52,9 tis. € -3,4 tis. €
2021 92,0 tis. € 16,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie111,9 tis. €
  • Záväzky17,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LB Jewellery s.r.o. v konkurze?

LB Jewellery s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LB Jewellery s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LB Jewellery s.r.o. tržby 90,5 tis. €.

Je firma LB Jewellery s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LB Jewellery s.r.o. dosiahla zisk 51,7 tis. €.

Je LB Jewellery s.r.o. platiteľom DPH?

LB Jewellery s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LB Jewellery s.r.o. sídli?

LB Jewellery s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 177/82, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026