TUBICON, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47748257
DIČ: 2024084282
IČ DPH: SK2024084282
Tichá ulica 492/1, Veľký Cetín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tichá ulica 492/1, Veľký Cetín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96910
Dátum vzniku: 3. 2. 2003
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 8. 2014
Spisová značka: Sro/37232/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Krehák od 16. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TUBICON, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 55 % na 145,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 525,0 tis. €.

525,0 tis. €
Tržby
145,2 tis. €
Zisk
525,0 tis. €
Celkové výnosy
329,6 tis. €
Aktíva
249,5 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
77,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 105,4 tis., 2022 53,7 tis., 2023 75,1 tis., 2024 94,0 tis., 2025 145,2 tis.2021105,4 tis.202253,7 tis.202375,1 tis.202494,0 tis.2025145,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 547,6 tis., 2022 307,3 tis., 2023 378,4 tis., 2024 559,7 tis., 2025 525,0 tis.2021547,6 tis.2022307,3 tis.2023378,4 tis.2024559,7 tis.2025525,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 525,0 tis. € 145,2 tis. €
2024 559,7 tis. € 94,0 tis. €
2023 378,4 tis. € 75,1 tis. €
2022 307,3 tis. € 53,7 tis. €
2021 547,6 tis. € 105,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky191,1 tis. €
  • Finančné účty136,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie145,2 tis. €
  • Rezervy5,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TUBICON, s.r.o. v konkurze?

TUBICON, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TUBICON, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TUBICON, s.r.o. tržby 525,0 tis. €.

Je firma TUBICON, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TUBICON, s.r.o. dosiahla zisk 145,2 tis. €.

Je TUBICON, s.r.o. platiteľom DPH?

TUBICON, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TUBICON, s.r.o. sídli?

TUBICON, s.r.o. má sídlo na adrese Tichá ulica 492/1, Veľký Cetín, 951 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026