IAST SPORTS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47744693
DIČ: 2024079937
IČ DPH: SK2024079937
Konopná 5, Chorvátsky Grob

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konopná 5, Chorvátsky Grob Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 12. 4. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 4. 2015
Spisová značka: Sro/98474/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Služby požičovní; Prevádzkovanie cestovnej kancelárie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Dávid Vailing od 12. 4. 2014
    konateľspoločník
  • Michala Vailing od 18. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IAST SPORTS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 125,3 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
125,3 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
664,4 tis. €
Aktíva
534,2 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,9 tis., 2022 70,2 tis., 2023 75,4 tis., 2024 89,2 tis., 2025 125,3 tis.202136,9 tis.202270,2 tis.202375,4 tis.202489,2 tis.2025125,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,4 mil.20211,0 mil.20221,6 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 125,3 tis. €
2024 1,8 mil. € 89,2 tis. €
2023 1,7 mil. € 75,4 tis. €
2022 1,6 mil. € 70,2 tis. €
2021 1,0 mil. € 36,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok304,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky79,6 tis. €
  • Finančné účty279,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov403,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie125,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky312 €
  • Krátkodobé záväzky14,4 tis. €
  • Bankové úvery115,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IAST SPORTS s.r.o. v konkurze?

IAST SPORTS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IAST SPORTS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IAST SPORTS s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma IAST SPORTS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IAST SPORTS s.r.o. dosiahla zisk 125,3 tis. €.

Je IAST SPORTS s.r.o. platiteľom DPH?

IAST SPORTS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IAST SPORTS s.r.o. sídli?

IAST SPORTS s.r.o. má sídlo na adrese Konopná 5, Chorvátsky Grob, 900 25.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026