G&F Industrial Solutions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47726059
DIČ: 2024093445
IČ DPH: SK2024093445
Partizánska 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 7. 5. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2015
Spisová značka: Sro/80379/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G&F Industrial Solutions s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 545 % na 81,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
81,1 tis. €
Zisk
2,9 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
950,2 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
11,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,4 tis., 2022 252,8 tis., 2023 82,2 tis., 2024 12,6 tis., 2025 81,1 tis.202158,4 tis.2022252,8 tis.202382,2 tis.202412,6 tis.202581,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,5 mil., 2024 3,1 mil., 2025 2,9 mil.20211,8 mil.20223,0 mil.20233,5 mil.20243,1 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € 81,1 tis. €
2024 3,1 mil. € 12,6 tis. €
2023 3,5 mil. € 82,2 tis. €
2022 3,0 mil. € 252,8 tis. €
2021 1,8 mil. € 58,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok163,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok425,8 tis. €
  • Zásoby560 €
  • Krátkodobé pohľadávky393,1 tis. €
  • Finančné účty739,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie950,2 tis. €
  • Záväzky776,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G&F Industrial Solutions s. r. o. v konkurze?

G&F Industrial Solutions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G&F Industrial Solutions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G&F Industrial Solutions s. r. o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma G&F Industrial Solutions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G&F Industrial Solutions s. r. o. dosiahla zisk 81,1 tis. €.

Je G&F Industrial Solutions s. r. o. platiteľom DPH?

G&F Industrial Solutions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G&F Industrial Solutions s. r. o. sídli?

G&F Industrial Solutions s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026