VPA Metal s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47720735
DIČ: 2024060819
IČ DPH: SK2024060819
Hlavná 168, Jarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 168, Jarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 21. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 6. 2014
Spisová značka: Sro/37083/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Patúc od 21. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VPA Metal s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 81,7 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
81,7 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
400,2 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −319,0 tis., 2022 99,6 tis., 2023 92,3 tis., 2024 84,8 tis., 2025 81,7 tis.2021−319,0 tis.202299,6 tis.202392,3 tis.202484,8 tis.202581,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,1 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,6 mil.20211,8 mil.20222,1 mil.20231,9 mil.20241,6 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 81,7 tis. €
2024 1,6 mil. € 84,8 tis. €
2023 1,9 mil. € 92,3 tis. €
2022 2,1 mil. € 99,6 tis. €
2021 1,8 mil. € -319,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok712,7 tis. €
  • Zásoby315,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky79,9 tis. €
  • Finančné účty79 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy180,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov132,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky74,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky516,4 tis. €
  • Bankové úvery100,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VPA Metal s.r.o. v konkurze?

VPA Metal s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VPA Metal s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VPA Metal s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma VPA Metal s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VPA Metal s.r.o. dosiahla zisk 81,7 tis. €.

Je VPA Metal s.r.o. platiteľom DPH?

VPA Metal s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VPA Metal s.r.o. sídli?

VPA Metal s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 168, Jarok, 951 48.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026