HSE Consult SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47709154
DIČ: 2024060742
IČ DPH: SK2024060742
Krajinská 30, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krajinská 30, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 20. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 4. 2020
Spisová značka: Sro/145903/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Jelínek od 27. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Natália Jelínková od 23. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HSE Consult SK, s. r. o. v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 61 % na 142,2 tis. €.

142,2 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
689,5 tis. €
Aktíva
46,9 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −5,4 tis., 2021 1,9 tis., 2022 2,3 tis., 2023 −107,1 tis., 2024 2,9 tis.2020−5,4 tis.20211,9 tis.20222,3 tis.2023−107,1 tis.20242,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 71,8 tis., 2021 634,7 tis., 2022 456,3 tis., 2023 365,3 tis., 2024 142,2 tis.202071,8 tis.2021634,7 tis.2022456,3 tis.2023365,3 tis.2024142,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 142,2 tis. € 2,9 tis. €
2023 365,3 tis. € -107,1 tis. €
2022 456,3 tis. € 2,3 tis. €
2021 634,7 tis. € 1,9 tis. €
2020 71,8 tis. € -5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie46,9 tis. €
  • Záväzky642,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HSE Consult SK, s. r. o. v konkurze?

HSE Consult SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HSE Consult SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HSE Consult SK, s. r. o. tržby 142,2 tis. €.

Je firma HSE Consult SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HSE Consult SK, s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je HSE Consult SK, s. r. o. platiteľom DPH?

HSE Consult SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HSE Consult SK, s. r. o. sídli?

HSE Consult SK, s. r. o. má sídlo na adrese Krajinská 30, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026