TatraCloud s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47692731
DIČ: 2024054120
IČ DPH: SK2024054120
Kasárenské námestie 3434/1A, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kasárenské námestie 3434/1A, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/35335/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Ladislav Bodnár od 14. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TatraCloud s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 86 % na 1,6 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 33,0 tis. €.

33,0 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
122,7 tis. €
Aktíva
107,7 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,9 tis., 2022 29,2 tis., 2023 19,4 tis., 2024 11,1 tis., 2025 1,6 tis.202119,9 tis.202229,2 tis.202319,4 tis.202411,1 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,8 tis., 2022 88,0 tis., 2023 94,8 tis., 2024 73,4 tis., 2025 33,0 tis.202169,8 tis.202288,0 tis.202394,8 tis.202473,4 tis.202533,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,0 tis. € 1,6 tis. €
2024 73,4 tis. € 11,1 tis. €
2023 94,8 tis. € 19,4 tis. €
2022 88,0 tis. € 29,2 tis. €
2021 69,8 tis. € 19,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie107,7 tis. €
  • Záväzky15,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TatraCloud s.r.o. v konkurze?

TatraCloud s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TatraCloud s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TatraCloud s.r.o. tržby 33,0 tis. €.

Je firma TatraCloud s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TatraCloud s.r.o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je TatraCloud s.r.o. platiteľom DPH?

TatraCloud s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TatraCloud s.r.o. sídli?

TatraCloud s.r.o. má sídlo na adrese Kasárenské námestie 3434/1A, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026