Mondelez Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47681225
DIČ: 2024061050
IČ DPH: SK2024061050
Račianska 44, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 44, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.36
Dátum vzniku: 20. 2. 2014
Základné imanie: 20,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 6. 2014
Spisová značka: Sro/97326/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mondelez Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 1 % na 94,2 mil. €.

94,2 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
94,5 mil. €
Celkové výnosy
36,7 mil. €
Aktíva
22,2 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
8,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 513,5 tis., 2022 576,2 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,4 mil.2021513,5 tis.2022576,2 tis.20231,2 mil.20241,6 mil.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,9 mil., 2022 72,6 mil., 2023 86,6 mil., 2024 92,8 mil., 2025 94,2 mil.202158,9 mil.202272,6 mil.202386,6 mil.202492,8 mil.202594,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,2 mil. € 1,4 mil. €
2024 92,8 mil. € 1,6 mil. €
2023 86,6 mil. € 1,2 mil. €
2022 72,6 mil. € 576,2 tis. €
2021 58,9 mil. € 513,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok12,7 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok87,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok172,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky843,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,7 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie20,5 mil. €
  • Fondy zo zisku290,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy3,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky82,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,1 mil. €
  • Bankové úvery52 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mondelez Slovakia s. r. o. v konkurze?

Mondelez Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mondelez Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mondelez Slovakia s. r. o. tržby 94,2 mil. €.

Je firma Mondelez Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mondelez Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je Mondelez Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Mondelez Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mondelez Slovakia s. r. o. sídli?

Mondelez Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 44, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 832 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026