STEEL TEAM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47618043
DIČ: 2024037686
IČ DPH: SK2024037686
Močarianska 3, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Močarianska 3, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 22. 2. 2014
Základné imanie: 33,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2015
Spisová značka: Sro/35288/V
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; administratívne služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Balint od 22. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEEL TEAM s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 15,8 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 15,2 mil. €.

15,2 mil. €
Tržby
15,8 tis. €
Zisk
24,4 mil. €
Celkové výnosy
5,4 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
6,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 778,0 tis., 2022 1,5 mil., 2023 −44,4 tis., 2024 −203,1 tis., 2025 15,8 tis.2021778,0 tis.20221,5 mil.2023−44,4 tis.2024−203,1 tis.202515,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,7 mil., 2022 40,2 mil., 2023 41,7 mil., 2024 31,3 mil., 2025 15,2 mil.202134,7 mil.202240,2 mil.202341,7 mil.202431,3 mil.202515,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,2 mil. € 15,8 tis. €
2024 31,3 mil. € -203,1 tis. €
2023 41,7 mil. € -44,4 tis. €
2022 40,2 mil. € 1,5 mil. €
2021 34,7 mil. € 778,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby561,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky25,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,8 mil. €
  • Finančné účty198,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie35,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,0 tis. €
  • Fondy zo zisku21,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,8 tis. €
  • Rezervy27,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky105,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,7 mil. €
  • Bankové úvery1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEEL TEAM s.r.o. v konkurze?

STEEL TEAM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEEL TEAM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEEL TEAM s.r.o. tržby 15,2 mil. €.

Je firma STEEL TEAM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEEL TEAM s.r.o. dosiahla zisk 15,8 tis. €.

Je STEEL TEAM s.r.o. platiteľom DPH?

STEEL TEAM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEEL TEAM s.r.o. sídli?

STEEL TEAM s.r.o. má sídlo na adrese Močarianska 3, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026