Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47610221
DIČ: 2023991904
IČ DPH: SK2023991904
Uhliská 100, Pukanec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Uhliská 100, Pukanec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 8. 1. 2014
Základné imanie: 52,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2014
Spisová značka: Sro/36543/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poľnohospodárstvo a lesníctvo; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michaela Mrázová od 28. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Ján Balko od 25. 3. 2026
    prokurista
  • Michaela Ležovičová od 25. 3. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 17,6 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 462,5 tis. €.

462,5 tis. €
Tržby
17,6 tis. €
Zisk
742,1 tis. €
Celkové výnosy
709,0 tis. €
Aktíva
122,8 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
−31,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,1 tis., 2022 2,9 tis., 2023 9,9 tis., 2024 12,1 tis., 2025 17,6 tis.202112,1 tis.20222,9 tis.20239,9 tis.202412,1 tis.202517,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 280,9 tis., 2022 144,1 tis., 2023 581,6 tis., 2024 548,1 tis., 2025 462,5 tis.2021280,9 tis.2022144,1 tis.2023581,6 tis.2024548,1 tis.2025462,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 374,7 tis., 2022 237,4 tis., 2023 717,0 tis., 2024 778,9 tis., 2025 742,1 tis.2021374,7 tis.2022237,4 tis.2023717,0 tis.2024778,9 tis.2025742,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 3,4 tis., 2022 863, 2023 3,4 tis., 2024 4,3 tis., 2025 5,0 tis.20213,4 tis.202286320233,4 tis.20244,3 tis.20255,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 462,5 tis. € 17,6 tis. €
2024 548,1 tis. € 12,1 tis. €
2023 581,6 tis. € 9,9 tis. €
2022 144,1 tis. € 2,9 tis. €
2021 280,9 tis. € 12,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok374,8 tis. €
  • Zásoby12,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky250,2 tis. €
  • Finančné účty71,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1 €

Pasíva

  • Základné imanie52,0 tis. €
  • Fondy zo zisku718 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov52,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky546,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. v konkurze?

Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. tržby 462,5 tis. €.

Je firma Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. dosiahla zisk 17,6 tis. €.

Je Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. platiteľom DPH?

Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. sídli?

Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s.r.o. má sídlo na adrese Uhliská 100, Pukanec, 935 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026