MPI Company s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 47601060
DIČ: 2024004444
IČ DPH: SK2024004444
Dobrá 1197, Trenčianska Teplá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dobrá 1197, Trenčianska Teplá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.29
Dátum vzniku: 11. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2018
Spisová značka: Sro/29876/R
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Pieron od 11. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MPI Company s.r.o v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 28,8 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 44,7 tis. €.

44,7 tis. €
Tržby
28,8 tis. €
Strata
330,4 tis. €
Aktíva
-31,8 tis. €
Vlastné imanie
110 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 5,1 tis., 2021 −20,2 tis., 2022 3,9 tis., 2023 86, 2024 −28,8 tis.20205,1 tis.2021−20,2 tis.20223,9 tis.2023862024−28,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 230,1 tis., 2021 34,7 tis., 2022 91,9 tis., 2023 181,7 tis., 2024 44,7 tis.2020230,1 tis.202134,7 tis.202291,9 tis.2023181,7 tis.202444,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 44,7 tis. € -28,8 tis. €
2023 181,7 tis. € 86 €
2022 91,9 tis. € 3,9 tis. €
2021 34,7 tis. € -20,2 tis. €
2020 230,1 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-31,8 tis. €
  • Záväzky362,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPI Company s.r.o v konkurze?

MPI Company s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPI Company s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MPI Company s.r.o tržby 44,7 tis. €.

Je firma MPI Company s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MPI Company s.r.o vykázala stratu 28,8 tis. €.

Je MPI Company s.r.o platiteľom DPH?

MPI Company s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPI Company s.r.o sídli?

MPI Company s.r.o má sídlo na adrese Dobrá 1197, Trenčianska Teplá, 914 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026