Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47600454
DIČ: 2024015059
IČ DPH: SK2024015059
Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 20. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 4. 2015
Spisová značka: Sro/95673/B
Predmet podnikania (výber): Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Počítačové služby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Poradová od 1. 2. 2024
    konateľ
  • VISTRA CEE HOLDING LTD od 13. 1. 2023
    spoločník
  • VISTRA CORPORATE SERVICES SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ od 13. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 50,2 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 310,8 tis. €.

310,8 tis. €
Tržby
50,2 tis. €
Zisk
316,3 tis. €
Celkové výnosy
156,9 tis. €
Aktíva
99,3 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
67,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,8 tis., 2022 36,4 tis., 2023 43,6 tis., 2024 53,9 tis., 2025 50,2 tis.202126,8 tis.202236,4 tis.202343,6 tis.202453,9 tis.202550,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 141,0 tis., 2022 171,1 tis., 2023 185,6 tis., 2024 262,8 tis., 2025 310,8 tis.2021141,0 tis.2022171,1 tis.2023185,6 tis.2024262,8 tis.2025310,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 310,8 tis. € 50,2 tis. €
2024 262,8 tis. € 53,9 tis. €
2023 185,6 tis. € 43,6 tis. €
2022 171,1 tis. € 36,4 tis. €
2021 141,0 tis. € 26,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok332 €
  • Krátkodobé pohľadávky130,7 tis. €
  • Finančné účty23,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,2 tis. €
  • Rezervy17,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky518 €
  • Krátkodobé záväzky39,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. v konkurze?

Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. tržby 310,8 tis. €.

Je firma Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 50,2 tis. €.

Je Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. sídli?

Vistra Corporate Services Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026